Hbtour Latin Hotel
| WiFi Wi-Fi | 24-timers service 24-timers Reception | Aircondition Klimaanlæg |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Dette komfortable Hbtour Latin Hotel Manaus kan prale af en bekvem placering i en tæt afstand til Centro Universitario de Ensino Superior do Amazonas.
The CIGS's Zoo ligger 3 km fra hotellet, mens Church of São Sebastião e São Francisco de Assis ligger 6 km fra denne indkvartering. Du kan komme til Cidade da Criança Park om få minutter i bil. Der er Rodoviaria B/C busstoppested inden for 50 meter fra hotellet. Manaus lufthavn kan nås på 15 minutter i bil.
Peixaria do Juvenal ligger 5 minutter til fods og tilbyder sydamerikansk køkken.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timers Reception
- Kæledyr tilladt
På værelset
- Klimaanlæg
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ✈
Hvor er den nærmeste lufthavn til det Hbtour Latin Hotel?
Manaus lufthavn og det Hbtour Latin Hotel er adskilt af 5 km afstand. - 🚗
Hvor kan vi parkere vores køretøj i et Hbtour Latin Hotel?
Et Hbtour Latin Hotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - ❓
Må vi bringe vores kæledyr til det Hbtour Latin Hotel?
Ja, kæledyr er tilladt på det Hbtour Latin Hotel.